Bonsaivereniging Midden Nederland

 

logo_bvaIedere maand wordt er een bijeenkomst georganiseerd voor de leden. Meestal is dat de 3e zaterdag van de maand van 13.00 tot 16.00 uur. Deze bijeenkomsten worden gehouden in Leersum in het gebouw "De Binder" en de zaal is open vanaf 12.30 uur. Op deze middagen worden lezingen en demonstraties gegeven en je kunt je bomen laten keuren.

Eenmaal per jaar wordt er een tentoonstelling georganiseerd waar onze leden zijn/haar mooiste bomen kan showen. We kiezen iedere maand een boom en houden dan, tijdens de bijeenkomst een mini tentoonstelling onder de naam 'boom van de maand'. De leden worden dan ook verzocht om een of meerdere bomen van deze soort uit zijn/haar collectie mee te nemen.
Om de kas een beetje te spekken wordt er op deze middagen een verloting gehouden.

Verder is er:
  • - Cursussen voor beginners;
  • - Werkavonden voor gevorderden;
  • - Een bibliotheek met boeken en banden.

Mocht u meer informatie willen lezen over onze vereniging, bezoek dan onze site of kom een keer langs.

Bonsaivereniging Midden Nederland
'De Binder', Hoflaan 29 te Leersum
bonsaimiddennederland.nl
 

Nieuws

Dit jaar organiseren de bij de NBV aangesloten Bonsai Verenigingen een zogenaamde "Themabijeenkomst". 

Voor meer informatie zie het activiteitenmenu aan de linker kant. 

 

Wie is online